HiS TASARIM - Farkı HiSsedin

e-Posta Yazdır PDF

Web Sayfası Neden Gerekli?

1. Tanınmanız için:

İş dünyasında başarının en önemli unsuru tanıtım ve reklamdır. Çok kaliteli ürünler imal eden, kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini birinci planda tutan bir firma olabilirsiniz. Ancak tanıtımını yapamamışsanız çevrenizdeki sınırlara hapsolmuşsunuz demektir. Halbuki kuracağınız bir web sitesi ile kapılarınızı tüm dünyaya açabilir; vizyonunuzu herkese anlatabilirsiniz.

 

2. Müşteri halkanızı genişletmek için:

Dünyanın küçük bir köy halini aldığı global çağda hala bulunduğunuz ile mi hitap etmek istiyorsunuz? Ya da sınırları aşarak tüm dünyaya dönük çalışmalar mı yapmak istiyorsunuz? Cevabınız 2.seçenekse hemen ilk adımı atabilirsiniz.

 

3. Kolay ulaşılabilmek için:

Günümüzde bir bilgi, kişi, kurum arama ve irtibat kurma söz konusu olduğunda başvurulan ilk yol internet olmuştur. Bir web sitesi edinerek sizi arayanların size derhal ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

4. Satış için:

Kuracağınız web sitesi ile doğrudan satış yapabilir; müşterilerin bir kaç tıklama ile ürünlerinizi satın alma olanağını sağlayabilirsiniz.

 

5. Etkili irtibat ve iletişim için:

Web sitesi sayesinde müşterilerinizin, sizinle ilgilenenlerin sizinle ya da kuruluşunuzla ilgili irtibat kurup soru sormasını, sizden yardım almasını sağlayabilirsiniz.

 

6. Prestij için:

Bütün saygın kuruluşların kesinlikle bir web sitesi vardır. Kuracağınız web sitesi ile siz de bu kuruluşlar arasına katılabilir; işinizde iddialı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Şunu bilin ki tanıtım ve reklamda en ucuz yöntem olan internet tanıtımı ile rakiplerinizi bir adım daha geçmiş olacaksınız.